Pedagogická knihovna
Jeruzalémská 12,  Praha 1

Centrum pro školní knihovny
Mgr. Jana Hudousková
tel.: 221 966 416
e-mail: zc.kmpn(@)avoksuoduh

Ptejte se CŠKKŠKCČČDSPgK

Příručka pro školní knihovníky: modely, nástroje a praktické příklady ze Švédska

SKIP ČR ve spolupráci s Národní knihovnou ČR pro vás připravil další seminář se Zuzanou Helinsky – Příručka pro školní knihovníky: modely, nástroje a praktické příklady ze Švédska dne 23. února v Klementinu, učebna č. 145, začátek v 10.00 hod.

Zuzana Helinsky nedávno vydala knihu “Education is not an affair of 'telling' and being told, but an active and constructive process” a seminář bude určený primárně pro pracovníky školních knihoven, ale i všechny další zájemce. Školy i knihovny mají společný cíl – dosáhnout výborných studijních výsledků žáků a studentů. Seznámíte se s různými příklady a návrhy jak se může školní knihovna stát nedílnou součástí školních aktivit a jak se dá pracovat s propagací/marketingem. Tím, že se analyzuje organizace, její kultura, poslání, cíle, silné a slabé stránky, může být dobrým výchozím bodem pro strategii nejen školní knihovny…

Účastnický poplatek činí 200,-Kč pro členy SKIP a 300,- Kč pro nečleny SKIP, přihlášky prosím posílejte na moji e-mailovou adresu:

skip - svaz knihovníků a informačních pracovníků České republiky

Mgr. Roman Giebisch, Ph.D.

Národní knihovna ČR

Klementinum 190

110 00 Praha 1

 

Tel: +420/221 663 333

email: roman.giebisch@nkp.cz

© Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského 2011-2016