Pedagogická knihovna
Jeruzalémská 12,  Praha 1

Centrum pro školní knihovny
Bc. Edita Vaníčková Makosová
221 966 432
775 885 856

Celé Česko čte dětem – říjen 2012

Milí přátelé kampaně Celé Česko čte dětem,

řijnový newsletter přináší opět spoustu nových informací o našich aktivitách na podporu důležitosti předčítání dětem.

NOVÝ TELEVIZNÍ SPOT „BRAMBORY“

klipReklamní agentura TBWA v režii Rollout a v produkci Boogie films natočila pro Celé Česko čte dětem nový televizní spot s názvem „Brambory“, který právě nyní běží v České televizi. TV spot si můžete spustit ze stránek celeceskoctedetem.cz.

BLESKOVÁ SOUTĚŽ „VYMYSLI SLOGAN A VYHRAJ!“ BYLA UKONČENA

otec16. září 2012 jsme uzavřeli bleskovou soutěž - Vymysli slogan a vyhraj! Ze 68 návrhů jsme nakonec vybrali ten, který bude zdobit nový plakát Celé Česko čte dětem a také Pohádkovou tramvaj. Více informací naleznete na stánkách celeceskoctedetem.cz.

BABIČKA A DĚDEČEK DO ŠKOLKY

babkaPohádkové babičky a dědečci budou od října 2012 do dubna 2013 pravidelně, vždy jeden týden v měsíci, docházet do 3 vytipovaných mateřských škol ve Frýdku-Místku a číst dětem pohádky. Více informací o tomto pilotním projektu naleznete na stránkách celeceskoctedetem.cz.

VÁNOČNÍ BALÍČKY

Koupí krásných Vánočních balíčků Celé Česko čte dětem nejenom uděláte radost svým obchodním partnerům, rodinným příslušníkům či známým, ale také přispějete na podporu činnosti naší neziskové organizace. Více informací naleznete na stránkách celeceskoctedetem.cz.

MOJE PRVNÍ KNIHA

kolébkaVěnujte dětem na Vítání občánku v obcích a městech jejich první knihu a informujte rodiče o důležitosti předčítání. Více informací naleznete na stránkách celeceskoctedetem.cz.

CELOSTÁTNÍ ČTENÁŘSKÁ SOUTĚŽ

paňácaKNIHO-REJ aneb čtenářská soutěž Celostátní čtenářská soutěž pro děti.

V říjnu soutěžíme s knížkou „Paddington se zabydluje“ od Michaela Bonda. Více informací naleznete na stránkách celeceskoctedetem.cz.

CELOSTÁTNÍ VÝTVARNÁ SOUTĚŽ

vítězný obrázekCelé Česko čte dětem vyhlašuje 7. ročník celostátní výtvarné soutěže "Plakát Celé Česko čte dětem 2013". Více informací naleznete na stránkách celeceskoctedetem.cz.

Převzato se svolením z celeceskoctedetem.cz

© Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského 2011-2016