Pedagogická knihovna
Jeruzalémská 12,  Praha 1

Centrum pro školní knihovny
Bc. Edita Vaníčková Makosová
221 966 432
775 885 856

Valná hromada

Klub dětských knihoven SKIP srdečně zve všechny své členy a členky na pravidelnou Valnou hromadu, která se tentokrát uskuteční v úterý 31. října 2017 od 14 hodin v Městské knihovně Ostrov (Karlovarský kraj).

Na Valnou hromadu ve dnech 1. a 2. listopadu 2017 naváže celostátní odborný seminář pro pracovníky dětských oddělení knihoven, zatím s pracovním názvem „Jak připravit kvalitní scénické čtení pro děti a s dětmi". Lektorkou bude  MgA. Emílie Zámečníková z Katedry výchovné dramatiky DAMU, která se dlouhodobě teoreticky i prakticky věnuje uměleckému přednesu a metodice práce s dětským přednašečem.

Účast na valné hromadě bude samozřejmě bezplatná, od účastníků odborného semináře bude vybírán příspěvek ve výši cca 350,- Kč. Podrobnosti vč. doprovodného programu ve spolupráci s Městskou knihovnou Ostrov a Klubem dětských knihoven Karlovarského kraje budou zveřejněny počátkem září. Již nyní je však možné, ba dokonce nutné se přihlašovat, aby ostrovská knihovna mohla předjednat vhodné ubytování.

Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na setkání!

Helena Šlesingerová, předsedkyně KDK SKIP

© Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského 2011-2016